DeRbYFoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRbYFoRuM

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Istatistikler
Toplam 12 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: mrdaytodie35

Kullanıcılarımız toplam 1086 mesaj attılar bunda 461 konu
En son konular
» Acılar denizi...
Ölüm Bile Son Değil Bize Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 2:12 am tarafından yengec

» Sahi mutluluk nedir?
Ölüm Bile Son Değil Bize Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 12:49 am tarafından yengec

» Kimi Sevsem Sensin...
Ölüm Bile Son Değil Bize Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 9:48 am tarafından yengec

» Ayrılığa dair...
Ölüm Bile Son Değil Bize Icon_minitimePaz Ocak 18, 2009 10:15 pm tarafından yakamoz

» TAŞTIN YİNE DELİ GÖNÜL...
Ölüm Bile Son Değil Bize Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 12:21 am tarafından yengec

» Bir Karardan Durmayalım...
Ölüm Bile Son Değil Bize Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 12:13 am tarafından yengec

» YÜRÜ YÜRÜ YALAN DÜNYA...
Ölüm Bile Son Değil Bize Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 9:27 pm tarafından KEnan59

» YAR YÜREĞİM YAR...
Ölüm Bile Son Değil Bize Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 9:26 pm tarafından KEnan59

» ŞÖYLE GARİP BENCİLEYİN...
Ölüm Bile Son Değil Bize Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 9:25 pm tarafından KEnan59

» ŞOL CENNETİN IRMAKLARI...
Ölüm Bile Son Değil Bize Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 9:22 pm tarafından KEnan59

En iyi yollayıcılar
DeRBYFoRuM
Ölüm Bile Son Değil Bize Vote_lcapÖlüm Bile Son Değil Bize I_voting_barÖlüm Bile Son Değil Bize Vote_rcap 
KEnan59
Ölüm Bile Son Değil Bize Vote_lcapÖlüm Bile Son Değil Bize I_voting_barÖlüm Bile Son Değil Bize Vote_rcap 
yengec
yakamoz
hayalihüsna
pharmaton
Fm Radyo

sayaç
Website counter
Sayyaç

Ölüm Bile Son Değil Bize

3 posters
YazarMesaj
yakamoz
Özel Üye
Özel Üye
yakamoz

Ruh Hali : Ölüm Bile Son Değil Bize Heyecanli
İşletim Sistemi : Ölüm Bile Son Değil Bize Yk-xp
Takım : Ölüm Bile Son Değil Bize Fenerbahce
Müzik Türü : Ölüm Bile Son Değil Bize Popgw0

Güçlülük
Rep Puanı:
Ölüm Bile Son Değil Bize Left_bar_bleue150/0Ölüm Bile Son Değil Bize Empty_bar_bleue  (150/0)

Ölüm Bile Son Değil Bize Empty
MesajKonu: Ölüm Bile Son Değil Bize   Ölüm Bile Son Değil Bize Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 1:56 am

Hüznün elleri yine ellerimde
Sevdanın gölgesi sürgün, bir hayal şehrine
En uzak sahiller küle çağırıyor ateşlerimi
Gözlerimdeki kahreden sonsuzluğa bak
…sakın görme…

Yalnızlığın keskin tadı ile kanamakta hüznüm
Kirpiklerimden akan her damlada ıslanan
Bir ölüm sevdalısı dudaklarım
Sakın Öpme…

Dertlerini dert etmeliyim kendime, sevinçlerinle mutlanmalıyım düşlerimde. Öykülerin içinden çıkıp tutmalısın ellerimi bir gün, hiç bitmesin dediğimiz uzun bir yolculuğa el ele çıkmalıyız. Kanamalı bir haber ile ikimizi kaybetmeliler bir trafik kazasında… Kana benzeyen, sol yanımızdan akıp giden hüzünlerimiz olmalı bedenimizden. Sıradan insanlar olmadık hiç biz, sıradan bir ölü de olamayız. Kan revan parçalarımız birbirine karıştığında bile ruhlarımız çırılçıplak sevişecek sevgili.

“Seninle ölmek bulunmaz bir lezzet…”

Tadı damağımızda kalan bu mutsuz yaşantı, bu akıp giden hayat ardımızda kalmalı bir gün. Aşkımızı anlatan kitaplar yok satmalı. Dudaklarıma teslim ettiğinde canını; cehennemi daha fazla yakamayız ateşimizle korkma, cennete gülüşlerimizden daha güzel çiçekler ekemeyiz üzülme. Artık kırık bekleyişler yok, özlemli şiirler yok, tenhalaşmış karanlık yılların önemi yok sevgili. Yaşamıyoruz ya… Bak, yaşamak kadar üzücü değilmiş aklımızı çelen şu ölüm.

“Gülümsemelerim aynalarda paramparça şimdi
Ve sarılmalarımızın gölgesi yok sevgili…”

Annesi babası ölmüş yetim bir sevda bıraktık çocuklarımıza. Yaşamımıza katık yapamadığımız en can yakan yoklukları miras bıraktık oğlumuza ve düş de olsa gerçeklerle kirletilmemiş bir günden kalma masum bir gelinlik bıraktık kızımıza. Artık bugünün zorlukları ile mücadele etmek yok, gelecek kaygısı ve kadere isyan yok… Bu hüznü anlatmaya yetmez 29 harf, belki de yeni bir lisan yaratmalıyız inanılır olmayan sevdaları anlatmak üzere…

Sen yine çocuklarla çocuk ol…
Benimle Sevda…
Lakin alışmalısın bu ölüm denilen yaşama.
Başka bir dünyanın şarkılarını söyleyeceğim sana…
Yine hüznüm yüzün ve yine divane güzüm…

Mutlu bir hikaye bırakamadım ardımda en çok buna üzüleceğim sanırım. Her daim gülümseyen hüznümle mutlu sonlara ulaşamadığım ketum bir alfabe dudaklarımda. Ufuklara bakan yaslı kirpiklerimle, nereye varmak istedim ve nerdeyim…

Bir ay ışığı gibi doğamayacağız artık sevdamızla gecelere, terkedilmiş yıldızları da döktüm eteklerimden. Hayata açılan bir yolumuz yok artık. Her şeye alışmadık mı sevgili… Acı bir öykünün içine sıkışıp, düşlerimizi yağmalayan bir hüzünle ölmedik mi her soluk alıp verişimizde…

Ey ölümü bile güzelleştiren yar,
Bu dünya bizim dünyamız değildi zaten
Şimdi kaybolduğuma da üzülmüyorum ben
Hani göğsüne yaslayıp başımı
Kalbinin ritmini duyamayacağım ya
Tek derdim bu…

Ölüm Bile Son Değil Bize 33241

Ayşegül TEZCAN
yengec
Özel Üye
Özel Üye
yengec

Ruh Hali : Ölüm Bile Son Değil Bize Dusunceli
Takım : Ölüm Bile Son Değil Bize Besiktas
Müzik Türü : Ölüm Bile Son Değil Bize Rapwk8

Güçlülük
Rep Puanı:
Ölüm Bile Son Değil Bize Left_bar_bleue100/0Ölüm Bile Son Değil Bize Empty_bar_bleue  (100/0)

MesajKonu: Geri: Ölüm Bile Son Değil Bize   Ölüm Bile Son Değil Bize Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 5:19 pm

ellerine sağlık...

süper
KEnan59
Moderatör
Moderatör
KEnan59

Ruh Hali : Ölüm Bile Son Değil Bize Partyci
Müzik Türü : Ölüm Bile Son Değil Bize Rapwk8

Güçlülük
Rep Puanı:
Ölüm Bile Son Değil Bize Left_bar_bleue300/0Ölüm Bile Son Değil Bize Empty_bar_bleue  (300/0)

MesajKonu: Geri: Ölüm Bile Son Değil Bize   Ölüm Bile Son Değil Bize Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 8:11 pm

süper evet güzel olmuş...

Ölüm Bile Son Değil Bize
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BİZE DİDAR GEREK DÜNYA GEREKMEZ..